KONST / Litografier / Färglitografi 10177695
nr 1017 7695
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Färglitografi, Anders Fogelin (1933-1982), 68/285, signerad. 1976, motivet: 45x52
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 februari 2016
kl 19:14:26
5/2 14:15:04